Quick Gym EMS Gdańsk

TRENINGI W GDAŃSKU

Quick Gym Gdańsk

i skorzystaj z kodu zniżkowego -50% na pierwszy trening: studiodietetyki

W Quick Gym znajdziesz kompleksową opiekę nad swoimi celami treningowymi.

Indywidualne podejście, prywatność, różnorodna kadra trenerska i dopasowane metody treningowe pomogą Ci osiągnąć upragnione cele.

Pracując z Tobą, wykwalifikowani trenerzy Quick Gym nie tylko dostosowują treningi do Twoich możliwości i celów, ale również zapewniają ciągłą motywację oraz monitorowanie Twojego postępu. Celem trenerów Quick Gym jest nie tylko poprawa sylwetki, ale także polubienie aktywności fizycznej oraz uświadamianie, dlaczego sprawność fizyczna ma znaczenie dla ogólnego zdrowia, samopoczucia i pozytywnego podejścia do życia. Quick Gym zmotywuje Cię nie tylko do ćwiczeń, ale też do codzienności!

Indywidualne treningi w Quick Gym odbywają się bez obecności innych osób, co zapewni Ci prywatność, a także eliminuje ewentualne uczucie zawstydzenia. Trenerzy w Quick Gym zadbają o Twoje wygodne i kameralne doświadczenie treningowe, z dala od zatłoczonych komercyjnych klubów fitness, eliminując zbędne komentarze i gapiów. Quick Gym gwarantuje 100% uwagi skoncentrowanej na Tobie i Twoich celach.

Co wyróżnia Quick Gym?

Trenerzy w Quick Gym łączą metody treningowe, abyś miał jak najlepsze efekty. Oferta obejmuje zarówno treningi personalne, jak i nowoczesne treningi EMS wykorzystując impulsy elektryczne do intensywnego wzmacniania mięśni. Dzięki temu możesz osiągać efekty treningowe bez konieczności korzystania z tradycyjnych obciążeń. Sesja EMS w Quick Gym trwa 30 minut, a zastępuje 2-godzinny wysyłek na siłowni. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają ograniczony czas, brak postępów na siłowni, niewielkie doświadczenie treningowe lub problemy zdrowotne związane z obciążeniami, czy bólami stawów.

Treningi personalne i konsultacje trenerskie:

Aleja Rzeczypospolitej 4D/167, Gdańsk Przymorze.

Shopping Cart
Scroll to Top