Współpraca dietetyczna

Współpraca dietetyczna rozpoczyna się przeprowadzeniem konsultacji online, podczas której wspólnie porozmawiamy na temat Twojego sposobu żywienia, stylu życia oraz stanu zdrowia. Następnie otrzymasz od nas spersonalizowany plan żywieniowy, a także inne materiały, dzięki którym nauczysz się jeść zdrowo, bez zbędnych restrykcji dietetycznych.

Przez cały okres współpracy będziemy mieć ze sobą stały kontakt, który pozwoli nam na wypracowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz osiągnięcie pozostałych celów naszej współpracy. Ponadto stały kontakt, jak również konsultacje monitorujące umożliwią nam regularną kontrolę postępów i korygowanie pojawiających się błędów żywieniowych.

Współpraca dietetyczna to:
indywidualne zalecenia żywieniowe;
spersonalizowany plan diety* razem z listą zakupów;
indywidualny plan suplementacyjny (opcjonalnie — jeśli będzie taka potrzeba i wyrazisz na to zgodę);
lista wymienników produktów spożywczych, która jest świetnym narzędziem do samodzielnego komponowania pełnowartościowych posiłków i nauki zdrowego żywienia;
lista sezonowych warzyw i owoców;
e-book o podstawach żywienia;
indywidualny kod zniżkowy (15%) na wszystkie e-booki dostępne w naszym sklepie.

W trakcie trwania współpracy rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na interesujące Cię pytania, które pojawią się w trakcie współpracy.

Po 2 tygodniach od momentu rozpoczęcia współpracy przeprowadzimy konsultację monitorującą Twoje postępy. Pozostałe konsultacje monitorujące zależą od czasu trwania współpracy. Im dłuższa współpraca, tym więcej konsultacji monitorujących.

Pod koniec współpracy przeprowadzimy konsultację podsumowującą, której celem będzie ustalenie planu działania pozwalającego Ci na utrzymanie dotychczasowych efektów pracy.

*Liczba planów diety uzależniona jest od czasu trwania współpracy. Na każdy miesiąc przygotujemy jeden indywidualny 7-dniowy plan diety, który będziemy kontynuować przez 4 tygodnie trwania współpracy. W związku z tym współpraca 1-miesięczna obejmuje jeden plan diety, 3-miesięczna — trzy plany diety, a 6- miesięczna — sześć planów diety.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Shopping Cart
Scroll to Top