Functional Gym

TRENINGI W KRAKOWIE

Doświadczenie, motywacja, bezpieczeństwo, zaangażowanie, satysfakcja – to zapewni Ci zespół trenerów i fizjoterapeutów pracujących w kameralnym studiu treningowym Functional Gym w Krakowie, gdzie każdy wyróżnia się indywidualną specjalizacją trenerską.

Dzięki temu zespół Functional Gym tworzy kompleksową filozofię treningową-terapeutyczną, której sukces to tylko kwestia czasu!

Treningi personalne i konsultacje trenerskie:

  • stacjonarnie: Łazarza 17, Kraków.

Bartłomiej Trzciński

TRENER PERSONALNY

I ZAŁOŻYCIEL STUDIA

Trening zawsze był jego konikiem, od małego zawsze starał się trenować więcej niż pozostali bo zawsze czegoś mu brakowało w swojej kondycji i formie. Po latach doświadczenia na sobie postanowił pomagać innym w budowaniu formy, najpierw jako instruktor i trener tenisa, a następnie jako trener przygotowania motorycznego oraz trener personalny. 

Po ukończeniu studiów magisterskich AWF postanowił otworzyć własne studio treningowe. Specjalizuje się w treningu medycznym, gimnastyce korekcyjnej oraz treningu przygotowania motorycznego tenisistów. Na jego treningach zawsze panuje świetna atmosfera, która razem z dużą dawką motywacji, wiedzy i doświadczenia daje nieocenioną wartość w całym procesie treningowym.

Specjaliści Functional Gym

Sandra Biedroń

Trenerka personalna

Jakub Tomaszewski

Trener personalny

Mikołaj Staroń

Trener personalny

Krzysztof Harmata

Trener personalny / Fizjoterapeuta

Kasia Górka

Fizjoterapeutka

Piotr Pajdo

Trener personalny / Masaż

Shopping Cart
Scroll to Top