Studio First Step

TRENINGI WE WROCŁAWIU I ONLINE

First Step to przestronne studio treningów personalnych w centrum Wrocławia. To profesjonalne wsparcie wykwalifikowanych trenerów, treningi personalne dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, a także świetnej jakości sprzęt.

Misją trenerów w First Step jest zapewnienie najlepszych warunków do osiągania wyznaczonych celów treningowych w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Podobno są „first” pod względem atmosfery i playlisty na treningach. Wybierz dogodny termin, aby to sprawdzić!

Treningi personalne i konsultacje trenerskie:

  • stacjonarnie: Grabiszyńska 90B, Wrocław;
  • online: wygodnie, gdziekolwiek jesteś.

Maciej Ołpiński

ZAŁOŻYCIEL STUDIA FIRST STEP

Trener personalny, zawodnik crossfit i założyciel Studia Treningu Personalnego First Step. Na co dzień współpracuje z ludźmi pragnącymi zadbać o zdrowie i sylwetkę. Za cel obrał sobie zarażanie podopiecznych pasją do aktywności fizycznej. Chce, by każdy traktował ją jak nieodłączny element dnia, co przełoży się na jakość ich życia i wiarę w siebie. W First Step pomaga stawić pierwszy krok w przygodzie z treningiem, ale współpracuje również z osobami, które próbowały swoich sił na siłowni, lecz potrzebują kogoś, kto wskaże im konkretne działania, prowadzące do realizacji celów.

Marcin Puzio

ZAŁOŻYCIEL STUDIA FIRST STEP

Trener Przygotowania Motorycznego oraz założyciel Studia Treningu Personalnego First Step. Wsparcie, bezpieczeństwo i motywacja to filary jego pracy z podopiecznym. Chciał stworzyć miejsce we Wrocławiu, które będzie bezpieczną przystanią w drodze do lepszego zdrowia. Dzięki współpracy z Marcinem zrozumiesz, jak ważna jest systematyczna aktywność dla poprawy jakości życia oraz zdrowia.

Shopping Cart
Scroll to Top