Aleksandra Gasiewicz

TRENINGI ONLINE

Trenerka personalna z pasją do pomagania! W branży fitness działa od 9 lat, specjalizując się głównie w pracy z kobietami. Pomaga zmieniać nie tylko ich sylwetki, ale przede wszystkim podejście do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Kocha zarażać innych swoją pasją do ruchu i przekazywać w przystępny sposób wiedzę, którą pozyskała przez wiele lat pracy z podopiecznymi.

W pracy ceni sobie indywidualne podejście oraz swobodną atmosferę, dzięki której może budować relacje oparte na zaufaniu. Skupia się na promowaniu zdrowego podejścia do treningu i aktywności fizycznej, dużą wagę przywiązuje do aspektów związanych ze zdrowym stylem życia takich jak odżywianie, regeneracja czy mindset. Wyznaje zasadę, że tylko łącząc pracę nad tymi wszystkimi obszarami jesteśmy w stanie w zdrowy sposób osiągnąć i utrzymać efekty oraz zmienić nasze nawyki na lepsze.

  • Telefon: +48 601 562 851
  • E-mail: aleksandra.gasiew@gmail.com
  • Przez Instagram
Aleksandra Gasiewicz & Studio Dietetyki

Pomagamy kobietom wyglądać
i czuć się dobrze

Jeśli jesteś w momencie swojego życia, w którym czujesz, że potrzebujesz zmiany, skupienia uwagi na sobie i zadbaniu o swoje potrzeby, to zdecydowanie trafiłaś pod dobry adres!

Shopping Cart
Scroll to Top